Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok egyfolytában...

Midoriiya kérdése:

Miért vagyok egyfolytában álmos napközben, ha eleget alszom?

Figyelt kérdés
14/L vagyok és kb. egy éve ez van. Eleget alszom, de nap közben fáradt vagyok. Szinte bármikor képes lennék elaludni napközben. Azóta az életkedvem is jóval csökkent, és a suliba se tudok rendesen odafigyelni ami a jegyeimen egyre jobban meglátszik. Remélem valaki tud segíteni. A válaszokat pedig előre is köszönöm. (És a helyesírási hibákért is bocsi)
2017. ápr. 20. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy vérvételt csináltatnod hogy nem vagy e vérszegény!
2017. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamiből hiányod van. Eszel eleget? Ninvs vitamin vagy ásványianyag hiányod? Kellő folyadék megvan? Sportolsz?

Velem is ez volt. Mindig fáradt voltam és nem tudtam koncentrálni. Amióta nem vagyok dehidratált, nincs vitaminhiányom és sportolok, azóta tele vagyok energiával. :)

2017. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én voltam emiatt vérvételen. Rendben volt minden. Sok zöldséget gyümölcsöt eszek. Sportolok. Eleget alszok stb... így se jöttek még rá.
2017. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán mennyi az az elég és mitől elég, ha mégis álmos vagy?
2017. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:) Amúgy a vérvételnél nekem is azt állapították meg hogy semmi bajom.

Az utolsónak pedig: Mikor ez az egész elkezdett zavarni (nyáron), akkor próbáltam elsőnek növelni azt hogy mennyit alszok (8,9,10 óra), de mivel ez nem jött be így pedig csökentettem (7,6 óra). Egyik se volt jó.

2017. ápr. 23. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!