Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel mit tudok csinálni? Ha...

Ezzel mit tudok csinálni? Ha békén hagyom elmúlik magától? Nagyon muszáj lenne ezzel orvoshoz menni? Ez miért van?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt kezdődött a lábammal,hogy egy kicsit nehezebb volt mozgatnom a lábujjaim de nem fordítottam felé nagy figyelmet. ma viszont kb 10 percet sétáltam és nagy lábujjam és a térdem hajlatánál a csont elkezdett fájni holott máskor 2-3 órákat sétálok naponta és semmi bajom tőle. + ezt a lábamat nem bírom felhajlítani (lábfejem) minden irányba megy de felfele nem, akármikor megpróbálom felhúzni érzem a forgómnál,hogy ott valami nem oké és egy kicsit fáj is. Akkoris fáj a forgóm amikor felemelem ezt a lábam. Sajnos nem tudom orvoshoz menni ezért fontos lenne,hogy ki tudjam magam kúrálni itthon és minél hamarabb.
2017. ápr. 24. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig nagyon el kéne menni. Akár még trombózis is lehet belőle... nem akarlak ijesztgetni, de ez marhára nem játék
2017. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz orvoshoz menni?
2017. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát eléggé messze lakom az orvosoktól és oda csak az autópályán lehet átjutni. De nincs jogsim még szüleim sem engednek el egyedül. Ők túl elfoglaltak és nincs aki elkísérjen.
2017. ápr. 24. 19:11
 4/4 A kérdező kommentje:
egy kis pici részlet az orvosi hátteremről. Ugyebár én már lassan 5 éve egyedül gondoskodom arról,hogy ha valami baj van akkor maganak kell megoldani,hogy eljutok egyedül orvoshoz vagy kikúrálom magam. Ha nagyon nagy baj van (pl. mikor eltörtem a lábam) tanáraim segítenek eljutni az orvoshoz. Most ne gondoljátok a szüleimről azt,hogy nem foglalkoznak velem csak mivel apám sem megy soha orvoshoz, akkor ssem amikor kifordult a térdkalácsa vagy meghúzódott a bokája. Semmivel nem megy. Anyum sem nagyon megy. Talán évente 3-4x megy. Meg mivel szüleim reggeltől kb délután 5-6-ig dolgoznak nem igazán van erejük utána engem furikázni az orvoshoz pláne,hogy az orvos addigra már nem is rendel.
2017. ápr. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!