Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jobb arc oldalam nem úgy...

A jobb arc oldalam nem úgy mozog ahogy kellne, lebénult?

Figyelt kérdés
Ma reggeltől fogva a jobb szememmel jóval lassban tudok pislantani,míg a ball szememet tudom gyorsan tudom ki be nyitni ,pislogni a jobb szememmel nem az ép hogy csak pislog. A orr lyuk is ugyan en a ball oldal nem mozog a számat meg nem tudok be szívni csak nagyon nagyon erőlködve,kézzel segítve. Pl rúzsozásnál nem tudom a számmal el dolgozni.
2017. ápr. 26. 00:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a borzalmas helyes írásért. A Peredaktív szöveg javított a telefonon nem tudom ki kapcsolni. Remélem érthető azért hogy mit írtam :)
2017. ápr. 26. 00:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg napjaid vannak hátra.

Egy rokonom járt így. Isten nyugosztalja legalább nem fog fázni :(

MIÉÉRT MARIKA NÉNI MIÉÉÉRT??? :'(

2017. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces! 23 éves nő vagyok ! Nem halálos beteg csak a jobb oldali arc izmom nem akkar működni! Gondoltam meg kérdezem itt hát ha valamiknek volt hasonló. De látom neked az bénult le! Nem hiszem el hogy alpári primitív rossz indult nélkül nem lehet írni! Egy olyan kérdés nincs -ezzen az oldalon ahol ne irkálnánk hozzad hasonló rossz indulatú emberek.
2017. ápr. 26. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Kerj a dokitol beutalot egy neurologushoz. Raersz tegnap.

Jobbulast!

2017. ápr. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma még inkább le bénult a jobb arcom. Voltam orvosnál. Bell--féle Arc Bénulásom van. 1-2 hónap a gyógyulási ideje. Azt mondta a doki teljesen meg fogok gyógyulni. Szteroidot, B1 ,Mukony , Es a szteroid miatt Vérnyomás Csökkentőt és vízhajtót kaptam. Továbbá napi szinten kell áram ütéses kezelésre járnom és heti1x kontroll a neurológián.
2017. ápr. 26. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Vedd komolyan a kezeleseket. Valoban meggyogyulHATSz, ha jarsz az elektromos stimulation es nem logod el, hogy jaj most nem erek ra.

Orulok, hogy szot fogadtal es elmentel a dokihoz :)

Jobbulast!!!

2017. ápr. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!