Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az idő és én két külön fogalom...

Az idő és én két külön fogalom. Érdemes ezzel dokihoz menni, vagy mi tudna segítsegemre lenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelennek érzem azt hogy be tudjam osztani az időmet, elfolyik a nap, nem jutok egyről a kettőre, csak a hazimunkának és gyereknek élek. Nem depis vagyok, vannak céljaim, jó kedélyű vagyok, de egész életemben nehezen ment minden amit magam szerveztem, a következetesség hiányzik, a kitartás. Most hogy itthon vagyok a gyerekkel másfél éve, semmi nincs megvalósítva abból a hosszú listából, amit akkor írtam, mikor eljottem babázni. És még nem is rosszaság a gyerekem. Valamit nagyon rosszul csinálok és ez frusztrál.
2017. máj. 3. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Válaszd ki a listádból azt ami a legkönnyebben megvalósítható és foglalkozz vele napi szinten annyit amennyit tudsz.
2017. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem túl sok mindent vársz el magadtól. Szerintem megszoktad hogy mindent könnyebben tudtál teljesíteni gyerek előtt és most ugyan annak a személynek akarsz megfelelni aki gyerek előtt voltál. Próbálj reálisabb listát írni :) Nézz szét magadkörül. Lehet még így is te vagy a "top10" otthon-mami. Lehet másnál sokkal borzalmasabbak az állapotok :) Próbáld azt nézni hogy mi az amiben azért haladsz és el tudod végezni ne azt ami még hátravan és ne görcsösen.
2017. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!