Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltam plazmaadáson, és...

Voltam plazmaadáson, és kékes-lila lett a szúrás körül. Ajánlott így megint adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Múlthét szombaton voltam plazmaadáson, minden rendben ment de a szúrás körül kékes lila folt jelent meg, és minimális fájdalommal jár ha megnyomom. Holnap utánra van időpontom ismét, ezzel így elmenjek? Nem fog nagyon fájni ha ugyan ott megszúrják?

2017. máj. 4. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon soknak van igy egyszerű vérvétel után is. 1 hét után ez szépen felszívódik,elmúlik .Ott a másik kezed akkor .
2017. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A másik kezedből tudnak venni. Egyébként is látni fogják, hogy mi a helyzet.
2017. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak az egyik kezemben találtak olyan eret ami használható adásra.
2017. máj. 4. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:

menj el nézesd meg velük, majd megmondják h mi lehet a gond :)

aztán írj kérlek mert engem is érdekel

2017. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták valószínű vér ment a szövetek közé, abból kifolyólag hogy nem gyakoroltam a szúrás helyére akkora nyomást amekkorát kellett volna. Egyébként semmi következménye nem volt, csak meglepődtek, mert náluk ez nem gyakran fordul elő. Egy picit fentebb szúrták a megszokottól, azóta már el is múlt és a legutóbbinak nem maradt helye.:)
2017. máj. 16. 15:56
 6/6 anonim válasza:
Ahová én járok, a plazma ponthoz, ilyenkor adnak egy kis tubus krémet rá, ami segít elmulasztani
2018. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!