Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltam ekg-n, manuális ekg...

Voltam ekg-n, manuális ekg nem miért ez a neve de volt rajt 1 extrám. Lehet szívbetegségem van?

Figyelt kérdés
Concor tablettát szedek 5mg napi 1 és magne b6-ot 1éve szedem ezeket.nem merek súlyzózni mert félek,doki azt mondta csinálhatom de ne nagy súlyokkal de ennek pont ez a lényege mivel erőemelést csináltam eddig is...

#Ekg-extraütés-súlyemelés
2017. máj. 11. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
24 órás EKG-d is volt? Volt valami tüneted is? Heves szívdobogásérzés stb?
2017. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
24órás nem volt.stressz van bőven már évek óta és amikor 1éve elmentem rengeteg kávé és cigi is volt.azóta szedem a concort meg a magne b6-ot.januárba voltam kardiológián,ott ekg meg szívultrahang volt,doki annyit mondott enyhe sport szívem van.tüneteim:pulzusom vérnyomásom rendbe volt nem volt szapora szív verésem csak ahogy a pulzusom néztem éreztem a csuklómnál hogy időnként 1-1 dobbanás kimaradt.majd a hasam körül dobbanást éreztem.de megilyedtem!edzés közben soha nem éreztem ilyet,mindig pihenés közben szokott előjönni de nem sűrün.de most is van stressz,ideg bőven és sajnos ilyenkor megemelkedik a cigaretta mennyiség ami tudom hogy hiba!napi 5-8szál megy de mikor ideg vagyok simán ment 25 szál is,de kávét nem iszok már 1éve!de most attól rettegek hogy mikor jön megint ez a tünet.persze remélem soha nem jön!csak edzeni meg nem merek.
2017. máj. 11. 21:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja doki a terheléses ekg-t nem látta indokoltnak.én akartam volna.
2017. máj. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!