Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13,5 éves lány vagyok és 157...

13,5 éves lány vagyok és 157 cm. Ugye fogok még nőni?

Figyelt kérdés

Anyum 153/154 cm (nemrég,pár hónapja én is annyi voltam még,akárhogy mértem magam csak 153/154 voltam) és apum vagy 170 cm körül van kb.

Ugye fogok még nőni? Nagyon parázok, mert zavar hogy ilyen kicsi vagyok.. az osztályomba 22en vagyunk és ebből csak 2 fiú és 1 lány alacsonyabb tőlem pár cm-el,a többi magasabb mind.

4 és fél hónap mulva leszek 14 éves,157 cm magas vagyok és 46 kg(nem vagyok sovány csak átlag), lábam olyan 36-37es méretű.


Esetleg milyen ételeket kéne ennem hogy nőjjel még?? Legalább 165 cm akarok lenni még.



2017. máj. 13. 11:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Nőjjek*
2017. máj. 13. 11:03
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem apumra ütöttem,mert apumnak beljebb van nőve 2 oldalt a haja(régen volt neki ott haja de már nincs) na és nekem is beljebb van nőve de szerencsére csak kicsit...(anyumnak még lejebb is van nőve picit a kelleténél)

Van egy kis bajusszom is. Karom eléggé szőrös de csak barnás-szőkés szerencsére (anyumnak nem olyan). Lábamon ott elég sok szőröm van és hosszúak meg barnák. :( ((leszedem))

Apum olyan szőrös csak..anyum csak a lábán szedi karján alig van,hasán meg egyáltalán nincs,nekem meg hasamon is vannak kis pihék de nem látszanak.


Apropó mamám vagy 150 cm vagy kisebb. Tatám nem tudom de elég magas olyan 175 körül lehet.(anyukám szülei)

Anyám a legkisebb onnan,és ő a legidősebb. A huga is magasabb nála. És a 3 öccse olyan átlag magasak,de ők is olyan magasak mint anyám huga kb. Kb akkorák mint tatám. (Magasabbak apukámtól kb)


Ja és anyám meg apám picikét ducik,van hasuk. Nekem lapos hasam van és átlag vagyok talán kicsit vékony.

2017. máj. 13. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, vagy igen vagy nem. Ebben a korban még az az átlagos ha nő az ember még pár évig, de biztosat nem lehet mondani.
2017. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Irhattok még

2017. máj. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!