Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy alkalmas...

Honnan tudhatom hogy alkalmas vagyok mentőtisztnek?

Figyelt kérdés
Mentőtiszt szeretnék lenni. Igen tudom elég hülyén hangzik és honnan lehetne tudni... Nagyon szeretném viszont félek hogy alkalmatlan vagyok rá, pl a lelki része ( elég érzékeny vagyok) vagy hogy a látványt nem bírnám érdekelnek az ilyenek és meg is szoktam őket nézni de élőben teljesen más és félek hogy úgy nem bírnám nem még" kezdeni is vele valamit". Vagy mi van ha a" lelkesedésem" nem elég ahhoz hogy tudjam csinálni. Tudom elég fura kérdés de előre is köszönöm!

2017. máj. 13. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
CSináld meg előtte a mentőápolóit, akkor nagyjából lesz rálátásod a dolgokra, és alapnak se rossz.
2017. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És annyi idő alatt akkor már elméletileg meg tudnám csinálni az egyetem felét.
2017. máj. 13. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha elég érzékeny vagy akkor szerintem ha el is végzed az irányításba fogsz kikötni. Nagyon sok tragikus emberi sors van és sokszor gyereket kell ellátni ami még megterhelőbb. A látványt bírni kell. Ahogy most itt leírtad magad úgy nem ajánlanám hogy mentőtiszt legyél. Hány éves vagy egyébként? A kor előrehaladtával talán strapabíróbb leszel.
2017. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16
2017. máj. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!