Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS Hogyan fazzak meg? Hogy...

SOS Hogyan fazzak meg? Hogy legyek beteg masnapra?

Figyelt kérdés

Kerlek ne nezzetek le. 16 eves vagyok, gimnaziumba jarok es kituno vagyok. Neha becsuszik 1-1 rosszabb jegy, de az altalaban nem zavaro.

Holnap tori tz-t irunk es en a hetvegen versenyezni voltam, a szuleim szigoruan fognak es csak akkor tartanak itthon ha nagyon muszaj.

Segitsetek, hogyan legyek lazas holnapra? Hanyni nem szeretnek, meg komolyabb bajt nem akarok, de most nagyon kene egy kis ido meg a tanulashoz.



2017. máj. 14. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Ha tényleg olyan jó tanuló vagy akkor miért okoz gondot egy dolgozat megírása?

Egyébként meg éjjel menj ki többször wc-re és mond azt reggel hogy hánysz/hasmenésed van, gondolom csak nem fogják megnézni.

2017. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem esne nehezemre, de egy oraja ertem haza es nagyon sok en meg faradt vagyok.
2017. máj. 14. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Mond el az igazat hogy nem érzed jól magad stb stb találj ki valamit.
2017. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt, vegul kb. 1 oraig tanultam, es legrosszabb esetben egy negyest osszehoztam.😄

Ma egy foci tz-re valo felkeszules all meg elottem, bar most en voltam a buta, mert fontosabb volt delutan lenyirni a fuvet, takaritani, meg egyebek😄

2017. máj. 22. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!