Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet 30+ faktoros és...

Hol lehet 30+ faktoros és láthatatlan UV védő készítményt kapni?

Figyelt kérdés

Üdv.

Egy gyógyszerem UV érzékenység az egyik mellékhatása (amiodaron hatóanyag), és ez miatt szükségem lenne egy megfelelő fényvédő készítményre.

Fontos hogy legalább 30-as faktorú legyen, láthatatlan, és lehetőleg szagtalan. Már próbáltam a Rossman-ban kapható Sunozon spray-t, de az ígéretek ellenére nem volt láthatatlan. Ettől annyira csillogott a fejem hogy akár laminálhattam is volna magam.


Ez miatt szeretném ha valaki tudna nekem egy garantáltan láthatatlan, 30 vagy nagyobb faktoros, és lehetőleg szagtalan készítményt ajánlani.


2017. máj. 15. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne saját márkás készítményekkel próbálkozz, nem is értem, mit vársz azoktól.


Dr. Kadirnak pl van 50es faktorú CCkréme.

2017. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az amit említettem az nem egy saját márkás termék, a Dr. Kadir CC krémek amiket találtam pedig nem írják hogy láthatatlanok lennének. De azért köszönöm a választ.


Azoknak akik pedig hasonló problémával rendelkeznek mint én, találtam egy napvédő sprayt ami valóban láthatatlan. Bár nem szagtalan.

A neve az "Nivea Sun Protect & Refresh".

Így néz ki: [link]

2017. máj. 19. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit te említettél, az a Rossman sajt márkás terméke.


A Dr. Kadirnak pedig számtalan láthatatlan terméke van, ami szagtalan is, és 50-es faktorú.


Ja.Szívesen.

2017. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!