Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van, hogy hónapok óta a...

Mitől van, hogy hónapok óta a torkomban van az orrváladék? Semmi bajom, nem vagyok beteg, de állandóan érzem a torkomban. És nem csak gombócérzet, mert ki is tudom köpni és érzem is néha, hogy csorog a torkomba.

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kérnék beutalòt a pulmonològiára. Lehet gond van a hörgőiddel. Ami most hirtelen eszembe jut, az az Acc vény nélkül kaphatò szer, ami segìt kitisztìtani a légutakat. Ez lehet attòl is, hogy nem iszol elég vizet, nagy mennyiségű légszennyezettségnek vagy kitéve nap mint nap... De lehet az asztma/allergia kezdő tünete is. A nyákkal önmagában nincs gond, napi több liter termelődik.

Esetleg elsőként egy patikában is megkérdezhetnéd, hátha tudnak valamit ajánlani.

2017. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátsó garatfolyás, gégészetre menj el.
2017. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy meg kellene mutatni dokinak, mert nem igazán múlik el magától. Csak őszintén megvallva egy kicsit kellemetlen, hogy úgymond csúnyán mondva, de a takony van a torkomban. Fogorvoshoz is mennék lassan, csak nem tudom ő mennyire lát rá a torokra, nagyon kellemetlen lenne, ha meglátná.
2017. máj. 21. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!