Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ébredés utáni félrebeszélés...

ébredés utáni félrebeszélés miért van?

Figyelt kérdés

reggel nem szokott ilyen lenni, hanem ha mondjuk elalszok, ès valaki hív telefonon, vagy valamièrt felriadok este miután elaludtam, akkor sokszor fèlrebeszèlek. elkezdek magamtól mondani dolgokat, de közben nem akarom, ès nem az jön ki a számon amit akarok mondani hanem teljesen más.

pl azt akarnám mondani hogy láttam egy kèk autót ès koncentrálok mint az állat hogy ezt mondjam, de helyette hallom hogy azt mondom hogy finom volt a hamburger.


erősen koncentrálok ès egy idő után fokozatosan elmúlik ez az állapot ès vègre azt tudom mondani amit akarok.


ti is szoktatok így lenni? nyugtassatokmeg hogy ez nem valami betegsèg?!


2017. máj. 25. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Párom szokott ilyen marhaságokat mondani ha felébred hirtelen valamitől. De ő az álmával kapcsolatos dolgot mondja. Meg ő nem koncentrál csak szimplán nem tudja hogy álomban van e még vagy merre van arcal.
2017. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!