Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap előtt fent volt a...

Tegnap előtt fent volt a vérnyomásom és be vettem kettő vérnyomás csökkentőt és kb3 órával később nagyon szédültem és émelyegtem, lehet a ket- tőnek köze egymásoz?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne,ötlet?

#gyógyszer #egészség #vér nyomás
2017. jún. 6. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán meg kellene mérni a vérnyomást! Mivel valószínűleg nagyon levitte. Ráadásul front van, ami arra érzékenyeknél vérnyomás ingadozást idéz elő. Legközelebb, ne vegyél be kettőt!! Ki mondta, hogy egyszerre kettőt be lehet venni? Vagy csak úgy be kapkodod a gyógyszert? Jesszusom...
2017. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás is okoz szédülést, és az is, ha hirtelen leesik, vagy gyógyszerrel lehúzatod. NE kapkodj be gyógyszereket!!Nekem 210-es v.nyomásra is csak egyet adott az orvos. Méresd meg, beszélj vele! Mármint a saját orvosoddal, ne az enyémmel!
2017. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a 2 db nagyon levitte, attól lehet szédülni, még elájulni is, ilyet máskor ne csinálj.
2017. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!