Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13/F vagyok és vannak sajnos...

13/F vagyok és vannak sajnos napok mikor energia italt fél kartonnal is megiszok! Azt szeretnem megtudni hogy így én már elcseszten az életem? Mit kéne tennem hogy ne legyen semmi vese, szív problémám?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát hagyd abba.
2017. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba. Most. Nem holnap, holnapután. Igyál helyette inkább valami mást, mert ha így folytatod, nem lesz hosszú, egészséges életed.
2017. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az jó hogy ha csak kólát meg ilyeneket iszok?
2017. jún. 6. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még te se gondoltad komolyan. Persze hogy nem jó.
2017. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Kóla sem túl egészséges, ha már kóla, akkor igyál legalább Zerót.
2017. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a kóla is nagyon romboló hatású. vizet igyál.
2017. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Aki így hozzá van szokva az energiaitalhoz, az nem fog egyszercsak átállni sima vízre. 13 éves, gondoljátok, hogy van akkora akaratereje, hogy csak vizet igyon? Meg amúgy sem szomjúság miatt iszik pont energiaitalt.

Kezdetnek nyilván az is jobb, ha kólát, ice teát meg ilyeneket iszik az energiaitalok helyett. Ha ez már megy, akkor talán át tudna már állni egészségesebb dolgokra is, mint például 100%-os gyümölcslé.

2017. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
a 100%-os gyümölcslé sem a csúcsok csúcsa, ha az egészségről beszélünk (tele van cukorral stb) de persze jobb mint az energiaital és társai. Amúgy 13 évesen egyik napról a másikra álltam le a cukorral, szóval nem mondanám, hogy lehetetlen az ilyesmi abban az életkorban.
2017. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak az íze miatt iszom az enrgiaitalg nehéz leszokni róla!
2017. jún. 6. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha szeretnéd magad rövid időn belül kinyírni, akkor csak folytasd, bár egy kötél sokkal olcsóbb megoldás. Ez eredmény ugyan az, csak a kötél mint írtam olcsóbb és rövidebb ideig szenved az ember.


Lehet picit drasztikusan fogalmaztam, de hátha így jobban felfogod a 13 éves fejeddel. Egyébként veheted közel szó szerint, mert napi egy energiaital fogyasztása is káros a felnőtt ember számára, nem hogy ekkora mennyiség egy gyerek számára.

2017. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!