Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt a fájdalmat?...

Mi okozhatja ezt a fájdalmat? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Régóta gerincferdülésem van, kiderült, hogy az egyik lábam hosszabb mint a másik, talán még el is van fordulva. Gondoltam ezt így az elején leírom. Viszont ma átbújtam valami alatt és vissza(nem kellett nagyon hajolnom) és úgy éreztem valami nagyon nincs renben. Valami hirtelen fájdalom kezdett szúrni a derekamban és a combom külső felében. Azóta egyre rosszabb, jobb lábamat egyáltalán nem tudom használni. Ha ráállok és egy picit is nehezedik rá súly, a derekam és a külső combom nagyon fáj. Olyan érzés mintha belül összecsúsznának a dolgok, vagy nem tudom. A lábamat m ár kifelé fordítani se tudom, ha ráfekszem akkor is fáj. Próbáltam úgy járni(sántikálni) hogy a bal lábamra helyezzem csak a súlyt, de így ott kezdett fájni a térdem mert nem bírta. Mit tegyek ezzel, szerintetek mi legyen? Csak pénteken tudok orvoshoz menni. d beutalót és 3 hónap múlva kapunk időpontot ortopédiára(múltkor is úgy volt). Viszont én addig nem bírom.... Segítsetek kérlek, hogy addig mit kezdjek vele! Bocsi a sok szöveg miatt, a válaszokat előre is köszönöm.
2017. jún. 12. 20:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, 14 éves lány vagyok, szóval remélem nem valami nagyon súlyos dolog.
2017. jún. 12. 20:17
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg még a Dona nevű gyógyszert szedem porckopásra, amit amúgy 18 év alatt nem ajánlott, de nem hiszem, hogy amiatt lenne...
2017. jún. 12. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!