Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérszegénységtől is lüktethet...

Vérszegénységtől is lüktethet a hasam?

Figyelt kérdés
Szóval már pár napja úgy érzem, hogy dobog a hasam. Kicsit idegesítő. Csak akkor érzem, ha odafigyelek rá, pl ha fekszem akkor jobban érezni. Vérszegénynek nyilvánított a doki mivel voltam vérvételen, jah és azt is mondta, hogy magas a koleszterinszintem. Mostanában nagyon fáradékony vagyok, bármit csinálok, bármennyit alszok, fáradt vagyok. És valamikor rámjön az erős szívdobogás.

2017. jún. 13. 00:02
 1/3 anonim válasza:
A szívedet érezheted,nem a hasad.Fordulj orvoshoz.. :)
2017. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vérszegénység okozhat ilyen erős szívdobogásokat, szapora pulzust.

A hasadban fut a főverőér, ami természetesen lüktet, magasabb vérnyomás esetén jobban észreveheted.

Valószínűleg nem kell ezzel orvoshoz menni. A vérszegénység gyógyultával jobban leszel.

Hány éves vagy egyébként?

2017. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 éves fiú vagyok. A vérnyomásomat naponta mérem és nem magas. 118-128/67-75, a pulzusom pedig 70-80 nyugalmi állapotban. Múlthéten meg ma is volt olyan, hogy elszívtam egy cigit és már éreztem, hogy jön az erős szívdobogás magas pulzussal, de valahogy lenyugtattam magam. Kávét már majdnem 2 hete nem iszok és cigit sem szívtam azóta, csak ma egyet. 95 kg vagyok és van rajtam felesleg is.
2017. jún. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!