Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ideje nem érzk semmiit....

Egy ideje nem érzk semmiit. Csak azért vagyok mert megjátszom magam. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves vagyok. kb.1 éve áll fenn a gondom az elején "furcsa érzéseknek" hívtuk öket. Most úgy érzem hogy nincs örömöm se bánatom. Se haragom se megnyugvásom, Se boldogságom se semmi Nem érdekel mi van velem mi van máokkkal. Csak megjátszom a sírást a nevetést és mindent. Semmit nem ugy gondolok. Járok pchiológushoz. Nem segít...Űlök és semmi nem érdekel. ha társaságba kell legyek ott vagyok ( megjátszom ) Ha egyedűl kell lennnem ott vagyok ( megjátszom). Egy sik doldog........ Nem érdekel ha meghalok de az se ha élek .Nem tudom melyik a jó? Melyik kell? melyik létezik ? vagyok? egítsetek ha tudtok... Igazából ez s eérdekel....

#érzés.nincs
2017. jún. 15. 00:09
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen korszakom...probald meg elohozni azt a problemat amivel nem tudsz tudatosan szembe nezni es csK ugy lappang a tudatalattidban!Persze ez nem hirtelen fog bekovetkezni csak idovel!En sulyos depresszioban szenvedtem,epp hogy bele nem orultem mar a vegen skizofren tuneteim is voltak(latomasok),reszkettem,nem aludtam...szerencsere gyogyszer s orvos segitsege nelkul megoldottam ugy h talaltam egy szemelyt akinek elmondtam mindent,igazabol o csak ott volt de a problemat magammal beszeltem meg...lehet h a pszichologusodban nem tudsz elegge megbizni vagy valami,megkell nyilnod :) majd irj hogy mire jutottal!Nekem mindig az a gondolat segitett ebben az idoszakban hogy:nem baj,most rosz...lehet kesobb lesz megrosszabb is,de eljon az az ido amikor mar jobb lesz minden!-es valoban eljott :) sikerult megvalositani amit akartam,es az egyeduli aki akkor az utamba allt az magam voltam
2017. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!