Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már egy ideje van a szememnél...

Már egy ideje van a szememnél egy hólyag szerü valami ami nem akar elmúlni mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha gennyes véres szerű cucc szokott jönni belőle mikor néha felsérti a szemüvegem, hogyan tüntethetem el?

#pattanás #holyagszeruseg
2017. jún. 20. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha felkeresnél egy szemész orvost? Lehet, hogy árpa. A szem nem játék!
2017. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol van pontosan?
2017. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az árpa az teljesen máshogy néz ki tudtommal meg hát az a szemhélyon van, és semmi olyan tünet nem jelentkezett eddig nálam ami az árpára jellemző lenne, csak van egy duzzanat de hogy mitöl....nekem kozmetikus azt mondta bisztosan nem pattanás se hólyag dokinál is voltam az meg szokás szerint nem mondott semmit kenegessem bephantennel, amivel szart se érek
2017. jún. 20. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán fertőtleníteni kellene
2017. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fertőtlenités is megvolt már de nem akar elmúlni
2017. jún. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!