Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bentlakásos alkoholelvonó...

Bentlakásos alkoholelvonó tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Évek óta alkoholista vagyok, rengeteg lelki problémával küzdök. Pánikbetegség, generalizált szorongás, gyermekkori traumák, depresszió, fóbiák.


Hónapokat óta rendszeresen járok pszichiáterhez, és lelki tanácsadóhoz is, de képtelen vagyok letenni a poharat, mert olyan mély depresszióban vagyok. Nemrég volt időszak, hogy 3 hónapig nem ittam, de csak azért bírtam ki pia nélkül, mert úgy dobáltam be a számba a 0,5-ös Frontint, mint a cukorkát.


Egy ideje sajnos már a nyugtatóimra is elég keményen rá iszok, és el jutottam arra a pontra, hogy már nem bírok normális életet élni, mert annyira ki ütöm magam minden este, hogy kicsit csökkenjen a szorongás. Segítségre szorulok.


A kérdésem az volna, hogy létezik-e olyan ingyenes bentlakásos alkoholelvonó, ahol segíteni tudnak? Ha igen, tudnátok róla nekem tapasztalatokat mondani, ti, akik már megjártátok ezt az utat?


Előre is köszönöm. 23/L



2017. jún. 28. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom, hogy az alkohol mind a depressziót, mind a szorongást fokozza.

Léteznek zárt rehab intézmények. Addiktológián tudják felmérni az állapotodat és szükség esetén beutalni. Nem tudom, honnan írsz, Budapesten a Nyírő Gyula Kórházban foglalkoznak ezzel. Hogy bent milyen, azt nem tudom, szerencsére nem voltam soha.

Az Anonim Alkoholistákat próbáltad már? Sok emberrel szinte "csodát tesz", olyanok tudják önerőből lerakni a piát, akikről már mindenki lemondott, még a detoxból is kiszöktek a kocsmába.

2017. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ezt még nem próbáltam. Holnap megyek a pszichiáteremhez és az addiktologusomhoz is. Velük egyeztetek majd.
2017. jún. 28. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Nos, a frontin jo dolog ha nem viszed tulzasba. Kerj antidepit a dokidtol, es ne igyal. Pl. miagen jo antidepi es nyugtat is mint a frontin. Az segit majd hosszutavon. En a piat csak bulizasra hasznalom. Frontinfuggo vagyok amugy. Es remelem rendbejossz. Az elvono rossz szerintem. Hasonlon voltam, es nem volt jo.
2017. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod. Neked is sok sikert!!! :)
2017. jún. 29. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!