Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vénásan pótolják a vasat...

Ha vénásan pótolják a vasat valakinél, ezt hogyan lehet elképzelni?

Figyelt kérdés
Most már lassan 2 éve tartósan nagyon alacsony a vasam, és hiába szedtem tablettát, hiába ettem folyton májat, céklát, nem ment így sem 4 fölé. Valami olyasmit hallottam még régebben,hogy injekció formájában, vénásan is adhatnak vasat, csak az kicsit drasztikusabb, ezért 18 év alatt nem ajánlják. Már 19 vagyok, szóval lehet erre lenne szükségem. Tudtok erről nekem valami infót,tapasztalatot mondani? Hány alkalmas ez ?

2017. jún. 30. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek nem injekcióval, hanem infúzióval pótolták. Évente bement a kórházba egy órára, bekötötték, lecsöpögött, hazament.
2017. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azzal az évi egy infúzióval fel tudtál tölteni a raktárait?
2017. jún. 30. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Normál esetben még a nők is elég kevés vasat veszítenek, a menstruációval megy ki alapvetően valamennyi, de ez azért nem olyan nagy mennyiség.
2017. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kedves kérdező a vasraktárak feltöltése 6 hónapos terápiát igényelne.

Egyébként van valami alapbetegséged?

2017. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!