Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A passzívan szívott marihuánaf...

A passzívan szívott marihuánafüsttől is be lehet állni? Az is tartalmaz THC-t?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van hatóanyag-tartalma, tehát igen. Ugyanúgy ahogy a benzint se kell meginnod, elég a gőzét szaglászni.
2017. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne ezen akarj spórolni :D


Ha meg beszari vagy,nyugodj meg,nem fognak lecsukni mert melletted szívtak egy mókás cigit :D


Picit lehet hogy jobban érzed magad tőle de nem állsz be

Ahogy attól se rúgsz be ha egy részeg rád lehel :D

2017. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, tartalmaz. Én nem álltam be ugyan, de éreztem némi hatást.
2017. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Új szomszéd (panelban), pont alattunk
2017. júl. 1. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
nahát ablakon/erkélyajtón át nem hiszem.
2017. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy töményen jön. Már egy ideje érzem, de nem foglalkoztam vele, gondolván mindenki azt csinál, amit akar, amíg ma már szinte zavaróan töményen jött.

A gyermekeink a másik szobában alszanak... Nem jó ez így.

2017. júl. 1. 23:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem biza! És igen, okozhat gondot.

Jelentsd fel öket.

2017. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy károsabb lenne mint a cigaretta füstje.

Bekábulni, vagy bódulni igy ezer % nem lehet.

De miért nem beszélsz velük, hàtha normàlisak azt megértik mi a helyzet. Ha nem akkor meg menj a rendőrségre.



De a kérdésed óta eltelt egy pár hét, mi lett a vége?

2017. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még nem mentem sehova, mert elbizonytalanított az, hogy tényleg abból az ablakból jön-e a füst, amelyik alattunk van. Néha nagyon töményen érezni, aztán hirtelen kinézek az ablakon, és már nem tudom megállapítani, hogy akkor melyik ablak is lehetett...

Nem volt még pofám bemenni úgy, hogy nem, tudom biztosra, és azt mondani, figyu, ti füveztek...?


Bár éppen ma nagyon elegem lett, és elindultam hozzájuk, kopogtam, de senki nem nyitott ajtót. Tehát most vagy nem nyitják ki, amikor ég a joint, vagy tényleg nem ők azok.

Még figyelek egy kicsit, nyomozok, honnan jöhet, és ha megint jön, akkor bekopogok.

Bár megmondom őszintén, nem nagyon hiszek benne, hogy egy kérés miatt majd megszűnik. A marihuána egy olyan dolog, amire rá lehet szokni. Ha a kávénak szaga lenne, és a szomszéd megkérne, hogy ne kávézzak már reggelente, hát nem biztos, hogy csak így leszoknék...

Szóval nem sok reményt fűzök a dologhoz.


Arra gondoltam, kiteszek egy cetlit először a lépcsőházba, amelyen szépen megkérem őket, hogy mellőzzék a dolgot. Ha nem történik semmi, kopogok. Ha akkor sem közös képviselő. Ha akkor sem, rendőrség.

2017. júl. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!