Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lelki dolgok kihathatnak...

A lelki dolgok kihathatnak arra, ha egy embernek nincs étvágya?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki. De most nyáron a meleg is.
2017. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én ha ideges vagyok, szorongok, egyáltalán nem tudok enni.
2017. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki. Lelki dolgok mindenre kihatnak, így az étvágyra is. Csak van, aki nem tud enni ha ideges, szomorú, vagy épp ellenkezőleg, zabál.
2017. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egész életre, az élet hosszára, az egészségre is kihatnak, nem csak az étvágyra.
2017. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de fordítva is igaz. Van aki akkor háromszor annyit eszik ha rossz lelki állapotban van és sokan ettől híznak meg drasztikusan. A barátnőm is régen nagyon duci volt mert komoly lelki sebet okozott neki a volt barátja és szó szerint összevissza evett mindent ami miatt 30 kilót hízott. Amikor engem megismert és összejöttünk akkor ment el az étvágya, de azért evett normálisan csak jóval kevesebbet, viszont fogyott is, és rábeszéltem hogy valami testmozgást is csináljon a saját érdekében ami különösen jót tett neki. Nekem ha lelki bajom van nem hat ki semmilyen téren az étvágyamra, nálam inkább fáradtságot és kimerültséget okoz, és akkor 10-12 órát is képes vagyok aludni, amikor minden oké 6-7 óra alvás is bőven elég.
2017. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz időszakom volt, alig tudtam enni... Szóval igen
2017. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!