Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így is levetkőzhetek?

Így is levetkőzhetek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten tüdőszűrésre megyek és nyilván derékig le kell vennem mindent.Viszont nem szívesen meztelenkednék mások előtt. (Igen tudom, hogy ők naponta látnak másokat stb.,de ez engem akkor is zavar). Ha úgy oldom meg, hogy a gép előtt lecsúsztatom a melltartóm a derekam alá, az úgy jó? Vagy a gépet úgy is zavarja, ha ott van rajtam?

2017. júl. 6. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pólót vigyél magaddal(gomb,cipzár nélkülit), azt magadon hagyhatod.

leveszed alóla a melltartódat a vetkőzőben, felhúzod a pólót és úgy mész be.

a póló nem látszik ár embernek, de a röntgengépnek igen.

a melltartód zavaró, azt mindenképp le kell venned előtte.

ha megkéred a röntgenest hogy had maradjon a pólód biztos megengedi.

(egy röntgenes)

2017. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A pólót magadon hagyhatod, ha nincs rajt fém. A melltartót leveszed alóla. A sima pamuton "átlát" a röntgen.
2017. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez biztos? mármint valamelyik kérdésnél írta (aki ezzel foglalkozik), hogy a jobb gépeknél a sima póló is zavaró lehet.
2017. júl. 6. 22:26
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én eddig mindig trikóban voltam.
2017. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy játszottam ki, hogy mindig levetkőztem ugyan derékig, de alulról.
2017. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehetsz ilyen hülye! Istenem a tüdőszűrős nő/ férni több száz mellet látott már biztos hogy nem kezd el téged tapizni, csókolgatni meg csinálja a dolgát aztán a viszontlátásra ennyi nem kell ebböl nagy dolgot csinálni
2017. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem biztos, mert lehet, hogy most 1-én kezdett és akkor még érdeklődő.
2017. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Az egyetlen hülye itt te vagy. DIREKT leírtam , hogy "tudom, hogy ők naponta látnak másokat" arra az esetre, ha jönne egy hozzád hasonló okoskodó személy. De nyilván te ezt azért is leírtad, hogy okosnak érezhesd magad. Sajnálom, hogy még nem jött le, hogy nem mindenki olyan mint te és TALÁN valakit zavar ha meztelenkednie kell.
2017. júl. 10. 19:24
 9/9 anonim válasza:
60%
Én jobbat kérdezek. Ha teljesen le kell vetkőzni, akkor inkább nem mész el tüdőszűrésre?
2017. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!