Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy Inofolic hatásár...

Létezik, hogy Inofolic hatására nő ilyen gyorsan a mellem?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete szedek Inofolicot és azóta folyamatosan nő a mellem, jelenleg dupla akkora, mint amikor elkezdtem. Még örülni is tudnék neki, ha nem fájna ennyire, feszül, szúr és még duzzadt is.

Tapasztalta már ezt valaki, vagy más okozhatja ezt? (Terhességi teszt eredménye negatív)


2017. júl. 7. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

És most nők százai fogják ezt kipróbálni😅

Mivel a teherbe esést segíti elő lehet némi köze hozzá de ezt csak úgy mondom hogy most kerestem rá hogy miaz mwrt fogalmam sem volt róla. Plusz a b komplex az étvágy fokozó ezért lehet hogy nem tűnik fel de többet eszel és azon szerencsések közé tartozol aki a mellére hízik.

2017. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Látom már régi a kérdés, de én most pont így vagyok! Két hónapja iszom az inofolicot, napi 2-t és kb két hete fájnak, feszülnek a melleim, és nagyon érzékenyek is! Emelett az alhasam is görcsölget időközönként. Neked mi volt a tapasztalatod ezzel, lett azóta valami? 🙂
2017. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!