Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le lehet valahogy győzni a...

Le lehet valahogy győzni a tériszonyt?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és az elmúlt években kialakult nálam egy elég durva tériszony. ilyenkor hányingerem lesz, nem tudok nyelni, remegek, van hogy pánikrohamot kapok. ilyenkor próbálok relaxálni, vagy agykontrollal megpróbálom leküzdeni a rosszullétet, de nem megy! mégha nem is nézek le, nem tudom nem érezni hogy nincs alattam semmi! nem tudom mit tegyek:(

nagyon zavar, és rettentően kínos is tud lenni, például olyan osztálykirándulások során ahol elkerülhetetlen volt hogy a magasba kerüljek, és mondanom sem kell rosszul lettem, és hát.. nevetés tárgya lettem:/

másrészt szeretnék elutazni, és nem csak országon belül. annyi ország van ahova el szeretnék jutni, de ez megakadályoz benne.

kérlek segítsetek, valahogy le lehet ezt küzdeni?



2017. júl. 8. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj felmenned olyan magas helyekre, ahova nem szeretnél. Attól még utazhatsz.
2017. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom egyes helyeken van erre már terápia, keresd meg a neten. Tériszony kezelése címszó alatt én találtam rá.
2017. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es: például Japánba szeretnék menni, nem hiszem hogy így el tudnám kerülni a repülőzést
2017. júl. 8. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Repülőn egyáltalán nem jellemző a tériszony. Nincs meg a "nincs alattad semmi" érzés, olyan, mintha egy buszban ülnél. Ami az ablakon túl van, meg gyakorlatilag 2D-s táj. A földtől való bizonyos távolság felett az ember már nem érzékeli a magasságot, mert a két szem ugyanazt látja.
2017. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, Japánba a legkézenfekvőbb a repülő lenne, de végülis mehetsz máshogy is, ha nem akarsz repülni. Legalább még többet látsz a világból út közben is. :)
2017. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!