Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tegnapi nap miatt érezhetem...

A tegnapi nap miatt érezhetem ezt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 napban kemény fizikai munkát végeztem a napon, egész nap. Akkor nem éreztem semmit csak, hogy melegem van. Szombat éjjel nem aludtam túl sokat és sok mindent álmodtam. így elég fáradt voltam reggelre de dolgozni kellett, napközben szintén nem éreztem semmit, még azt se, hogy fáradt lennék. Tegnap estére viszont elkezdtem szédülni de semmi más bajom nem volt. Nehezen aludtam el és éjjel számtalanszor felkeltem de mindig sikerült vissza aludni. Most meg egész nap olyan gyengének érzem magam, mintha nem érezném a testemet. Nem tudom konkrétan megmagyarázni de biztos más is érzett már ilyet. Leginkább egy istenes megfázáshoz tudom hasonlítani, amikor alig áll az ember a lábán és nem érzi magát a testében. Vagy közvetlen hirtelen ébredés után. Szóval érzékelem magam körül a dolgokat csak mintha magamon kívül lennék. Még egész nap a ventilátor mellett heverészek a sötét szobában. Így jobban leszek szerintetek?
2017. júl. 10. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem tesz jót, ha egész nap a ventillator előtt ülsz, mert egészségtelen. Úgy kell, hogy ülsz előtte kb 1 órát, utána ugyanannyi idore kikapcsolod. Lehet ettől.

De az is lehet, hogy napszurast kaptál, és az miatt van. Volt rajtad sapka vagy kalap a tűző napon?

Szerintem aludj jo sokat az segíteni fog.

2017. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!