Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez neurofibromatózis lehet?

Ez neurofibromatózis lehet?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha valaki megtudna nyugtatni, mert már begolyózom. A kisfiamon cafe au lait foltok vannak nem zárták ki ezt a betegséget nála, a családban nem volt ilyen senkinél ( tudomásunk szerint). Gond van a szemével , tompalátása van ill. a járásával is a bal térdénél lehet valami amitől befelé tartja a talpát és úgy megy elég bizonytalan még valószínű ezért. most lesz nyáron 2 éves. Csak annyit szeretnék hogy valaki nyugtasson meg hogy ezek a dolgok nem emiatt a betegség miatt lehetnek? Aki tud főleg ha van orvos közöttetek irjon valami biztatót
2010. máj. 21. 20:57
 1/2 anonim válasza:
Szia.Nekem van neurofibromatosisom,kb.5 éve derült ki,és vannak cafe foltjaim is(25 éves vagyok)..nem akarlak elszomoritani,de attól függ melyik fajta fibrózisa van...nekem 2es.Igy csak halvány lila szinű csomók vannak a főleg a hátamon.Ha stresszesebb vagyok jobban viszketnek.A doki azt mondta hogy ez a fajtája rámehet a látásra és a hallásra,de nem kötelező!Nálam semmelyik tünet nem jelentkezett!!!A járásra tudtommal nincs kihatással!A fiad még elég kicsi és lehet hogy megütötte a lábát,vagy ha csipőficama volt akkor lehet attól is!A tompánlátás pedig egyszerűen lehet örökletes is.
2010. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bach Rezső válasza:

Kedves Kérdező!


Ha problémája még nem oldódott meg keressen meg. Elérhetőségeimet megtalálja az NF Magyarország oldalán www.neurofibromatozis.com.

Oldalunkon tájékozódhat az NF-es orvosokról, így gyermekének megfelelő szakembert választhat.


Üdvözlettel!


Bach Rezső

NF Magyarország

2011. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!