Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koffein nagyobb mennyiségű...

Koffein nagyobb mennyiségű napi fogyasztása okozhat függőséget?

Figyelt kérdés
rendszeresen iszok energiaitalt vagy kávét nagyobb mennyiségbe, tudom hogy nem túl egészséges de egyszerűen mindig kívánom. Ez függőség?
2010. máj. 22. 02:04
 1/6 anonim ***** válasza:

"egyszerűen mindig kívánom"

Annak tűnik, de próbáld ki: mondj le róluk pár napra, és ha rosszul leszel, akkor koffeinfüggő vagy.

2010. máj. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne okozna függőséget !?
2010. máj. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Bármi okozhat függőséget, amit rendszeresen és nagyobb mennyiségben fogyasztasz.A legegészségesebb ételek, italok is károsak, ha mértéktelenül és rendszeresen fogyasztják.
2010. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pataki Éva ***** válasza:
Bizony függőség! Én tudok neked egy olyan teát (granulátum) aminek olyan a hatása mint a kávének, de mégsem, mert nem dobogtatja meg a szívet, viszont nagyon frissen , pörgősen fitten tart. Egyszer véletlen délután 4-5 óra felé is ittam belőle (közben kocsival közlekedtem), és hajnali 5-kor még néztem a plafont. Tehát az energiaital és a kévé együtt...olyan a hatása! Nagyon ütős!!!!Az egyetemisták előszeretettel fogyasszák vizsgaidőszakban főleg (de egyébként is, mert méregtelenít) Üdv Éva
2010. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huh köszi a válaszokat. első válaszoló kipróbálom amit mondtál
2010. máj. 22. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi h nem a kérdésre de engem érdekelne ez a tea.

mi a neve és hol szerezhetem be (most vannak vizsgáim)

köszi a választ:)

2010. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!