Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhesen alacsony vérnyomás...

Terhesen alacsony vérnyomás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok, és a vérnyomásom 100/60 körül. Az első rosszul lét tegnap volt. Kivert a víz, szédültem és homályosan láttam. Voltam dokinál, ő azt mondta hogy sokat igyak, egyek, mivel elég vékony vagyok. 61 kg-val kezdtem, és most 64 kg vagyok. Mit tehetek ez ellen?

2017. júl. 23. 09:58
 1/3 enes ***** válasza:
Mivel az alacsony vérnyomás csupán tünet, nem pedig betegség, ezért érdemes lenne kideríteni, hogy mi az, ami az alacsony vérnyomást okozza. Én is ezt tudnám mondani, igyál, egyél rendesen. Valamint a fekete tea az, ami segíthet, de azzal csak módjával, mert koffeint tartalmaz.
2017. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél csokit:D
2017. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a dokiknak az intelligenciaszintje meghaladná az ötéves csecsemő szintjét, mindenki egészséges lenne az országban.

Alacsony és magas vérnyomásra is konyhasó kell. Persze nem a patkányméreg kálisóval dúsított.

Nem az, hogy isszuk a vizet mint a gödény, és járkálunk pisilni. 1l elfogyasztott ivóvíz után 9g konyhasót kell pótolni. Ja meg még valami TISZTA vizet inni.

2017. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!