Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne horkoljak?

Mit csináljak, hogy ne horkoljak?

Figyelt kérdés

Ma alszom először a barátomnál és néha ilyen horkolásszerű hangokat adok ki alvás közben :D. Viszont nagyon hamar elalszok, de későn kelek. Félek, hogy miközben csodálja, ahogy a barátnője alszik... elhorkantom magam :D. Mondjuk már mondtam neki, hogy csak akkor alszok ott, ha nem érdekli, hogy lehúzom a takarót róla, megrugdosom, összenyálazom a kispárnáját, letúrom az ágyról, megcsapkodom és horkolok vagy beszélek álmomban :D (csak nevetett rajta.. pedig komolyan mondtam :D).


Egyébként nem vagyok túlsúlyos. 160 cm vagyok és 47 kg. 17 éves. (és persze lány :P)Nem dohányzok, nem iszok.


Ha elalvás előtt orrsprét használok, akkor elkerülhető a horkolás?


2010. máj. 22. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fogja zavarni :) Szerintem aranyos :)

Mondd meg neki, hogy azt mondják neked, hogy horkolsz, szóval ne lepődjön, meg ha tényleg horkolsz, hanem jól rugdosson meg. Úgysem veszi komolyan a megrugdosást, viszont aranyosan hangzik, és tudattad vele, hogy ezvan és kész.


Egyébként a gyógyszertárban lehet kapni ilyen tapaszt, amit az orrodra kell ragasztani, és akkor nem fogsz horkolni, de erre az estére szerintem fölösleges. Nem orrsprayzheted be magad minden este, meg nem is ragaszthatsz tapaszt az orrodra minden este, amikor ott alszol, pedig ezek után egyre többet fogsz.


Sok sikert! :)

16/F

2010. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

meg hogy néz már ki az az orrtapasz? :D mert még ha belülre kéne felrakni, akkor talán benne vagyok.. de így olyan lennék, mint valaki, akit részegen orrba vágtak :D


Amúgy, az orrspré az segíthet?

2010. máj. 24. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem a spray nem segít, meg am is nem zavarja:D Az én barátom pl lelökne az ágyról ha nem én aludnék belül, rádásul időnként rugdos, csapkod, hangosan röhög:D horkol stb stb.. és soha egy percig sem zavart. Nekem is vannak ilyen szokásaim, de őt sem érdekli:)
2010. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!