Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a pattanásaim?

Hogyan kezeljem a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Mivel kenjem őket? Már lassan 3 éve hogy nem merek felvenni atlétát nyáron mert nagyon ki van pattogva a vállam és az egész hátam. főként mitesszerek vannak rajta de van néhány gyulladt is. és egyszerűen nem múlik el. mitcsináljak? 15/L
2017. júl. 26. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne elmenni bőrgyógyászhoz. Nekem is hasonlók vannak, csak nekem sajnos az arcomon. Szappannal mosok arcot, az szárít, zsíros bőrre jó, plusz mitesszerekre való arctisztító tonikot használok és akneroxid krémet pattanásokra.

Tudom, nem az arcod kérdezted, de esetleg megkérhetsz valakit, pl anyukádat, hogy segítsen ebben. De tényleg jobb lenne, ha elmennél bőrgyógyászhoz.


L/19

2017. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!