Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisfiamnak egy elég ritka WPW...

Kisfiamnak egy elég ritka WPW szindromaja van. Meg kellene műteni a szívét, de csak Ausztriában vállalják. Honnan tudnék még támogatást szerezni?

Figyelt kérdés
Eladtam mindent, beleertve az autónkat es amit lehet es voltak ismerősök is akik besegitettek, de nagyon draga a műtét. Írtam már a tv2-nek es rtl klubnak is de nem jött válasz. :(

2017. júl. 28. 13:47
 1/5 anonim válasza:
Kívánom, hogy sikerüljön valahogy megoldani es egészséges legyen a kisfiad! Kitartás! Én drukkolok!!
2017. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írd ki facebookra, és kérd hogy mindenki ossza meg, az ilyen posztokra összeszokott jönni 1000-2000megosztás, és azokból szerintem elég sokan vannak akik tudnak jótékonykodni! Illetve [link]

ha a linket nem hozza be: Beteg Gyerekekért Alapitványnak írj facebookon, ők ezzel foglalkoznak, nagyon sok ilyen alapitvány van még..A lényeg hogy messzire eljusson a híre, hogy minnél többen tudjanak segíteni! pár kisebb híresség fb-n is :LL Junior, Kasza Tibor, Dér Heni, stb..ha írsz nekik privátot, és szerencséd van akkor kiteszik facebookra, és oda biztos hogy jön nagyonsok megosztás, és segítő kezek..Bár ehhez nagyobb szerencse kell!Telefonálj be a Rádió 1-be, írj nekik!Kivánom hogy sikerüljön!

2017. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm szépen. Facebook-os megosztásom volt, de nem járt eredménnyel. Sok jókívánságot kaptam, ami jólesik, de ki kell tartanom.
2017. júl. 28. 16:33
 4/5 anonim válasza:
Sok sikert neked! Nagyon sajnálom :(
2017. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 31. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!