Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami antibakteri...

Ajánlanátok valami antibakteriális szappant/kéztisztítót nekem?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem a sima pipere szappan nem megfelelő, mert sokszor végzek olyan tevékenységet, hogy utána muszáj rendesen kezet mosnom.


Tudom, hogy általános esetben megteszi a sima szappan is ezért felváltva használom őket és rendszeresen krémezem a kezem.


Viszont nagy gondban vagyok. Eddig safeguard szappant használtam. De most nem kapható egyik boltban sem, volt ahol azt mondták megszűnt! Most nem tudom mi legyen, mert kérdeztem de semmi egyéb antibakteriális terméket nem tudtak javasolni.


Kérdéseim:


1. Létezik valami antibakteriális/fertőtlenítős szappan? Folyékony is jó, bár azt annyira nem szeretem.


2 Régen volt lifebuoy (nem hiszem, hogy így kell írni) tusfürdő. Antibakteriális tusfürdő volt, nagyon szerettem néha ezt használtam, pl. kutyafürdetés vagy kórház után. De már évek óta nem látom. Hasonlót nem tudtok mondani?


KÉRLEK ÍRJÁTOK ODA, HOGY MIT HOL TUDOK MEGVENNI VAGY AKÁR MEGRENDELNI. Vidéki vagyok, így fővárosi üzletekbe nem nagyon jutok fel.


Egyébként azért ide írtam, mert gondoltam hátha az egészségügyben dolgozók tudnak segíteni. :)

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. máj. 23. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Közeli nagyvárosban nézz körül a Metro áruházban (neten meg tudod nézni, hogy melyik városokban van), ők többféle márkát is forgalmaznak az enyhe, otthoni használatra javasolttól a profi vendéglátós, szállodás vagy akár eü-s felhasználókig.
2010. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm de sajnos a legközelebbi Metro 1,5 órás autóútra lenne. De ha Metro közelébe megyek majd benézek.
2010. máj. 25. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!