Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat ENNYIRE a derekam?

Mitől fájhat ENNYIRE a derekam?

Figyelt kérdés
Borzalmasan fáj a derekam bal oldala. 16 éves lány vagyok, ilyen fiatalom nem kéne ilyen problémának lennie. Lehetséges hogy a menstruációval jár együtt, mert akkor szokott fájni, de nem ennyire, és olyankor mindkét oldal le akar szakadni. Mitől lehet ez?

2017. aug. 4. 17:50
 1/5 A kérdező kommentje:
U.I.:Nem bírok lehajolni, felállni, de még járni se. :d
2017. aug. 4. 17:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Klíma közelében voltál-e?

Esetleg ventilátor szele érhette a derekad?

Nem mindenki bírja a "hideget". Én ebben a 40 fokban is betakarom a derekam, mert fázik.

Esetleg ha havi előtt vagy a nagy meleg miatt lehet erősebb ez a kísérőtünet.

Ami még szóba jöhet, hogy meghúztad. Azt neked kell tudnod, volt e erre gyanús mozdulatod.


(Illetve, ha visszatérő, erős fájdalom vese tájékon, akkor vesekő. 15 évesen volt nekem is. Picike csak, de olyan vesegörcseim voltak (derék fájdalomban összpontosulva) hogy nem tudtam hogy üljek, álljak, feküdjek. De ennek a legkisebb az esélye.)

2017. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az összes dolog lehetséges sajna. Havi előtt szokott fájni,de akkor mindkét oldalon és most csak a bal fáj. Na ha holnapra nem múlik el,elmegyek orvoshoz. Köszi a gyors választ :)
2017. aug. 4. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Porckorong sérv már jelentkezhet ebben a korban is, illetve enyhe vírusfertőzés ilyen esetben az érintett porckorong mellett kiágazó idegben létrehozhat enyhe ideggyulladást. Próbáld ki, hogy segít-e egy kalmopyrin, aszpirin vagy ibuprofen, esetleg diklofenák tartalmú gyógyszer.
2017. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2017. aug. 4. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!