Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan talpbetét, ami csak...

Van olyan talpbetét, ami csak a sarkat emeli meg, így nem lesz tőle kisebb a cipő mérete?

Figyelt kérdés

Gondolom bokasüllyedésem van, mert minden zártabb cipőben kényelmetlenül érzem magam, annyira hozzáér a cipő a bokámhoz.

De normál talpbetétet nem akarok/nem tudok használni, mert azzal egy számmal kisebb lenne a cipő mérete.

(Régebben épp akkor tettem bele talpbetétet, ha kicsit nagy volt a cipő, így korrigáltam)


Szóval csak valami olyasmi kéne, ami a sarkamat megemeli.


Létezik ilyen?

Ha igen, mi a neve, és hol lehet kapni?


2017. aug. 8. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik sarokemelö. Olyan üzletekben lehet kapni mint a többi gyogyászati segédeszközt. Ludtalpra természetesen semmit sem ér. Inkább a "Hol tudok venni olyan talpbetétet vagy csak a sarok részét amitől magasabbnak tűnök? Csak pár centi kellene mert barátnőm mellett kicsit kisebb vagyok és ez nagyon zavar!" kérdezönek segit.
2017. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha már 1 centit megemelne, és nem érne hozzá a bokám a cipőhöz, az jó lenne.

Meg fogom nézni gyógyászati boltban, köszönöm.

A válaszod további részét nem értem.

2017. aug. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!