Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel tudnám...

Szerintetek mivel tudnám kezelni a csípést?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy múlt héten hétfőn vettem észre először, hogy valami van a vádlimon úgy nézett ki mint egy begyulladt szőrtüsző, nem is foglalkoztam vele. Másnapra már elkezdett pirosodni és nagyon érzékeny volt a csípés körül. Még egy nap eltelt mire feldagadt egy kb5cm sugarú körben, ott intenzíven piros is volt, de halványan egy nagyobb körben is piros volt és érzékeny is. Másnapra már annyira fájt hogy nem tudtam igazán rálépni. Szerencsére ez elmúlt valamint a halvány piros is. Viszont még mindig nagyon, fáj az 5cm-es feldagadt piros folt megmaradt valamint mostmár a sebtől indulva van egy egész vonal ahol érzékeny a lábam. Jegelem meg kenegettem aloeveraval de nem igazán segítenek. Van valami ötletetek hogy mi lehet ez és mit kéne vele kezdeni? Bőrgyógyászat nálunk hétfőn rendel csak, ha nem javul elmegyek.

2017. aug. 13. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Holnap menj vele orvoshoz!
2017. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!