Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már egy ideje mindig kibicsakl...

Már egy ideje mindig kibicsaklik a térdkalácsom. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Előzöt kb. 3 éve mozdult ki a helyéről az egyik térdkalácsom, de vissza is ment pár pillanat után. Majd legközelebb idén karácsony előtt történt meg ugyan ez. A múltkor - olyan egy hónapja- is előfordult, de akkor futás közben, és el is estem miatta. Mint mindig, ilyenkor is helyre állt, csak ekkor nehezebb volt utána a járás, főleg a lépcsőzés. Pár napig nem is nagyn tudtam megerőltetni. Két nappal ezelőtt egy busz miatt megint elkezdtem kicsit futni, s hiába csak olyan 20-25 m-t futottam, kétszer s megtörtént az eset, csak most nem annyira mozdult el. Egyszer sem szóltam a szüleimnek, se senkinek, de most, hogy közeleg az iskola, a kemény és fárasztó tesiórákkal, eléggé beparáztam. Nem szeretnék egész évben emiatt szenvedni. Mit tegyek? Menjek el a háziorvoshoz, vagy a kórházba kellesz, hogy ott jobban megvizsgálják? Valamint mi lehet a probléma?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2017. aug. 17. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A háziorvosod adhat beutalót ortopédiai szakrendelésre.
2017. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!