Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kérjek segítséget anyukám...

Hogy kérjek segítséget anyukámtól, meg mit kéne tennem ilyen kínos egészségügyi témában?

Figyelt kérdés
Attól tartok valamiféle intimfertőzésem lehet, nagyon kínos és zavaró, és jobb lenne minél hamarabb kezeleni a dolgot, de még csak 14 éves vagyok, és fogalmam sincs mitévő legyek, egyáltalán hogy közöljem anyuval. Félek, hogy nőgyógyászhoz kell majd mennem... légyszi segítsetek, szörnyen érzem magam!

2017. aug. 21. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg anyunak mi a baj . Nem számíthatsz másra ha félsz . Míg orvos nem látott ,addig azt sem fogod tudni milyen kezelés kell. Sajnálom a helyzeted.Nem kell amúgy félni a nőgyógyászati vizsgálat kicsit sz..r ,de muszáj elmenni.
2017. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is féltem elmondani mikor problémám volt, én sms-ben írtam le neki suliból aztán mikor haza mentem könnyebb volt beszélni róla, hogy ő jött oda elsőnek, én nem tudtam volna elé állni és elmondani.
2018. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!