Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerinccsigolya éles fájdalma...

Gerinccsigolya éles fájdalma esetén hova forduljak? Foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Egy db gerinccsigolyám fáj,de nagyon erősen ,szinte már érintésre is. Észrevettem,hogy szabad szemmel is látható egy kis dudor. Ha a széknek dőlök a legegyenesebb háttal is nyom,szúr. Tehát erős csípő,égető érzést tapasztalok a dudornál olyan mintha valaki egy kalapáccsal rávágott volna.

Pár napja tart,de kb két hónappal ezelőtt éreztem ezt először akkor elmúlt.De 2 évvel ezelőtt is voltak egyéb tüneteim bár akkor nem a csigolyámat érintő. Merre mehetek ezzel? vagy ez normális?


2017. aug. 31. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Mindenki üvölt, amikor hátradől a széken. Sérvre tippelek, menj be a sürgősségire! Kár, hogy két évvel ezelőtt nem foglalkoztál vele.
2017. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sima sürgősségi? Vagy van erre szakrendelés beutaló nélkül?

Egyébként foglalkoztam vele 2 évvel ezelőtt ,mert pokolian zsibbadt a lábam és nem tudtam lehajolni,feküdni. Akkor a háziorvoshoz mentem,de kb az 5. napon és addigra nagyon sokat javultam,ő mivel tapintásra fájdalmat nem éreztem csak egy izomlazítót írt fel,szedtem és el is múltak a panaszaim. Anyukámnak volt gerincsérve ő azt mondta biztosan nekem is az van,de ne foglalkozzak vele csak csináljam a gerinctornát. Így a dolog lezárult akkor.

2017. aug. 31. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Sürgősségi, vagy háziorvos, aki ír beutalót szakrendelésre... de a sürgősségi gyorsabb.
2017. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 év alatt módszeresen kinyírtad a gerinced és most csodatornát, csoda gyógyszert keresel?

Edzeni kéne ...

2017. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó,szerinted hogy nyírtam ki módszeresen a gerincem? :D

amúgy képzeld rendszeresen edzek,ez most nem jött össze nekedxd sőt arra gyanakszom,hogy régen túl sokat is edzettem és az okozhatta ezt az egészet.

2017. szept. 1. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!