Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a nyakam és fülem meg a...

Fáj a nyakam és fülem meg a fejem hátulja körül. Mi ez?

Figyelt kérdés

Na ezek a tünetek amiket leírtam, fáj a nyakam és a fejem tetejéig olyan furcsán. A nyakamnál mintha valami ér fájna. Amúgy csak 14 éves vagyok még. Pl ma volt az első tanítási nap és volt amikor le kellett raknom a fejem a padra és fognom kellett (most is azt csinálom) mert úgy érzem nehéz tartani. Meg úgy általába érzek valamit a fülem mögött olyan fura érzés inkább a fájdalomhoz hasonlítanám de nem igazán fáj. Azt amúgy tudni kell rólam, hogy eléggé hipochonder vagyok. Vagyis ha fáj egy kicsit a hasam rögtön képes vagyok valami rákra gondolni. Most is éppen attól félek, hogy agydaganatom van mert olyan furcsa mostanában a fejem. Olyan nehéz, meg mintha amikor felkelek minden vér beleszáll meg ilyenek. De olyan mintha pl percek múlva bevérezne a fülem meg ilyenek. Voltak már ilyen paranoiás gondolataim de eddig még minden rendbe van velem. Lehet, hogy ez is csak egy olyan. De lehet, hogy ez most komoly!

Köszi ha elolvastad és főleg ha még válaszolsz is :)



2017. szept. 1. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak sokat volt lehajtva a fejed, ettől fáj a nyakad és az kihat a fejre is. Kend be a nyakad reuma krémmel és ne okostelefonozz lehajtott fejjel.
2017. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy erre már én is gondoltam. Reneteg szoktam így telözni. Meg olvasni.
2017. szept. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!