Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez, hogyan tudnek...

Mi lehet ez, hogyan tudnek megszabadulni tole?

Figyelt kérdés
decemberben kimentem haverhoz hollandiába, és bekóláztam, utána se kép se hang, magamba zuhantam a mai napig, kóla után haver iss észrevette h valami nem ok, nem beszéltem vele, azaz csak hallgattam amit mond, de a gondolataim máshol járnak jártak….nem fogtam fel amit mondott., kegyetlen szar volt próbáltam belemenni a témába de megálltam mert úgy éreztem, h hülye vagyok én semmihez sem értek, elmentünk boltba rámtört egy olyan nagy félelem h mindenki engem néz, elkezdtem izzadni, remegett a kezem, járásom nekem is megváltozott, a másik úgy  érzem h semmi sem tud örömet szerezni, gondolataim annyira elnyomnak h nem érzek semmi boldogságot:S már a 2. hónapja h semmin sem nevetek nem póénkodok, egy mosoly sem jön ki a az arcomon,sőt még sírni se tudok a helyzeten… pedig kellene mert nagyon rossz, félek h így maradok…. nagyon rossz!!!! mikor hazajöttem hollandiából arra számítottam h minden ok lesz nem lesz gond, vissza a régi életembe, és megy minden úgy mint régen! hááát nem jött össze bermentem a munkahelyemre egyből rámtört a szorongás, elkezdtem izzadni remegni,  mikor kérdeztek nem fogtam fel a kérdést mert máshol járt az eszem, ha válaszoltam akkor is tök értelemtlenül félénken, végig az járt a fejemben h bekattantam, annyira szorongok a mai napig, h nem tom normálisan elvégezni a munkámat, már a  4 hete h így dolgozok, de mindenki zakkantnak néz,. rólam megy a téma h megzuhantam, mindenki fújog rám mert nem beszélek senkivel:S  röhögnek rajtam, leszámolni nem merek főleg nem most mikor másik munkahely se lenne, meg ilyen tébolyult fejjel nem is hiszem h felvennének:S nem tom ebből h lehetne kijönni de egyre szarabbul érzem magam… észrevettem h mostanában már a barátok is hanyagolnak, érthető hiszen mindig találok valami kifogást h ne találkozunk egyszerűen félek emberek közé menni rámtör egy olyan érzés h unalmas vagyok és hülye..Szívem szerint egész nap aludnék, mindig úgy fekszek le h ha felkellek már “normális” leszek!tér idő érzékem is megszűnt semmi élniakarási vágy nincs bennem…..a legdurvább h semmi életkedv nincs bennem semmi cél se álmok se érzés …..kegyetlen rossz tudat alatt úgy érzem h többre vagyok képes!
2017. szept. 1. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit nevezel kolanak? Gondolom nem azt, amit en...
2017. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a sima kolara gondoltam..
2017. szept. 1. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos a "kóla" ilyesmit csinál az emberi aggyal.

Én "fantát" fogyasztottam 10 hónappal ezelőtt, és még csak mostanában kezdek észhez térni. Az én üdítőm gyógyulási ideje 12-18 hónap. Azt sajnos nem tudom, hogy a kóláé mennyi.

2017. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En mar nem birom igy sokaig.. Nagyon rossz szinte minden megvaltozott.
2017. szept. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!