Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A cukorbeteg nevelőapámat...

A cukorbeteg nevelőapámat leitatta az alkoholista szomszéd, most mi legyen?

Figyelt kérdés

A nevelőapám 70 éves, cukorbeteg és amúgy is iszik minden nap valamennyit, de most úgy leitatta a szomszéd, hogy az ajtón se tudott bejönni.

Most alszik, de szerintem be se adta az inzulint magának. Ha felébresztem agresszív lesz, meg moslék részeg, kétlem, hogy be tudná adni így...


2017. szept. 5. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Hívd ki a mentőszolgálatot. Életveszélyes állapotba is kerülhet.
2017. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ha nem adta be az inzulint, de nem is evett szénhidrátot, nagy baj nincs. Én is cukorbeteg vagyok, azért merem mondani.
2017. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem hívd fel a mentőket, de mondd el pontosan az egészet, és kérdezd meg, hogy mit kell tenni. Lehet, hogy azt mondják, hogy kórházba kell vinni a nevelőapádat, lehet, hogy semmi különösebb probléma...
2017. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bubuka508 ***** válasza:
Egyetértek Quasimodoval de mindezek mellett még nagyon dicsérd is meg a szomszédot, mert hogy neki nincs esze, az ö baja, de a másikat ne sodorja veszélybe.
2017. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!