Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában sokszor vagyok...

Mostanában sokszor vagyok rosszul, de egyáltalán nem foglalkoznak vele a szüleim. Ötletek?

Figyelt kérdés

Már napok óta fáj a gyomrom,hányingerem van meg szúr a gyomrom mellett.A hátam is fáj,a vállam is nagyon(a csontnál).

Egyik nap majdnem behánytam.Órán rosszul lettem,de nem szóltam senkinek,gondoltam azért van mert nem ettem.Ettem,de nem lett jobb utána meg jött a tesi...Hányingerem volt,a hasam fájt meg szúrt ott lent a gyomrom mellett,utána meg a tüdőmnél is,de az a sok futástól.

Előző héten meg folyton beszorult a levegőm.Csak simán végeztem a dolgom otthon és csak úgy beszúrt az oldalam.Ez nyári szünetben is előfordul párszor,de aztán egyre sűrűbben.

Szóltam anyának,de azt mondta,hogy:

-Jól van,nem baj!


Szóval nem érdekli a dolog,apát sem nagyon.Sosem érdekli őket,hogy nekem mi fáj,csak akkor megyünk orvoshoz,ha lázam van,hányok,hasmenésem van vagy ha nagyon megfáztam.Ha meg elmegyek egyedül,akkor az a baj,mert hogy mit reagálom túl.


Egyébként jelenleg női hetem van(gondolom értitek mire gondolok),de akkor csak az első nap fáj a gyomrom és nem úgy ahogy most,meg nem szúr az oldalam.

Étvágyam sincs.Napi 2 szendvicset eszem+lehet még valamit ,ha nagyon éhes vagyok.


Szerintetek mit csináljak ?Elég kellemetlen így suliba menni,meg rosszul is esik,hogy nem foglalkoznak velem a szüleim.Nem akarok suliból lógni,nem vagyok az a típus.Jó ha egy évben kétszer hiányzom,mert szinte sosem vagyok beteg.Max.fújom az orrom,de nagyon ritka,ha elkapok valamit.


Várják még,hátha elmúlik ?Túlreagálom ?


15l



2017. szept. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát valószínüleg köze van a menstruációdhoz. De menj el orvoshoz, azért már nem vagy olyan kicsi hogy ezt is szüleid mondják meg, szoval az orvos többet tud mondani.
2017. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindenfelekeppen menj el orvoshoz!!

sajnalom h a szüleid ennyire nem erdekli h mi van veled.

Majd te se fogsz foglalkozni veluk ha oregek lesznek

2017. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz! Előjegyeznek hasi ultrahangra, esetleg gaszroenterológiára.
2017. szept. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! Egész nap rosszul voltam,még szédültem is ma.Elkísértek a suliorvoshoz,ő meg felhívta szüleimet.Utána a háziorvoshoz mentünk,ő meg vérvételre küldött(még sosem voltam és ideje lenne már,meg még valamit mondott),szóval holnap mehetek :S Ebben az évben nem először vagyok ilyen rosszul.A doktornő is tudja,volt hogy folyamatosan vissza kellett menni hozzá,mert semmi sem javultam,sőt rosszabbul lettem.Már adott 1 hónapos felmentést is :D (őszintén annak mondjuk örültem,főleg hogy még sosem voltam felmentve tesi alól).


A szúró érzés megszűnt,viszont a hányinger és a fejfájás maradt+a menstruációs görcsök :/

Reggel anya azt mondta,majd ad gyógyszert és kész...ezt végül elfelejtettük nagy sietségünkben,szóval még gyógyszer sem volt nálam...

Nagyon remélem,hogy nem lesz gond :/

2017. szept. 13. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!