Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A véradáskor készül vérvizsgál...

A véradáskor készül vérvizsgálat és ha igen, akkor az felér egy teljes vérvizsgálattal?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mit mondhat az egészségi állapotomról a vérem. Főként a tesztoszteronszintem érdekelne és hamarosan szeretnék elmenni a háziorvosomhoz, hogy adjon beutalót a laborba. Ugyanakkor amint lesz lehetőségem, életemben először szeretnék vért is adni. Mivel még nem tudtam se véradáson, így nem tudom mire számíthatok. Szeretném kombinálni a kellemeset a hasznossal, ha lehet.

2017. szept. 16. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem... Csak hemoglobint és vércsoportot néznek. Eddig nekem még sosem csináltak ott teljes vérképet. Pláne, hogy azt laborba kell küldeni és pár nap.
2017. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Leveledből olvasva nyilván férfi vagy.

Tesztoszteront és egyéb hormonvizsgálatokat sima háziorvos nem tud kiírni. Kizárólag nőgyógyász,és endokrinológus tud. Természetesen vannak magán laborok ahol pénzért beutaló,és várakozás nélkül bármit megnézhetsz.Legyen az hormon,bármi.

2017. szept. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!