Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros arc. Mit tehetnék ez ellen?

Piros arc. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
nos..mindig azt veszem észre h tök vörös a fejem az orrom és az arcom ..bármit csinálok..felkelek..leülök emberek között vok...szerintem szorongás miatt van..de nagyon megkeseríti az életem..amikor reggelente fel kelek nagyon rosszul érzem magam..nem merek belenézni a tükörbe stb..amikor a barátommal vagyok folyton vörös ..és ezt nagyon cikinek érzem:/..szóval nemtom mit tudok ez ellen tenni..légzés gyakorlat vagy mit..amugy nagyon sokan mondták h szép lány vagyok és rossz hogy ez miatt csunyának érzem magam:S..és nagyon fehér a bőröm ..igy meg még rondább:S bármit csinálok attól félek hna megint vörös leszek és ezt más meglátja..:S..szóval szeretnék szép normális arcbőrt...az alap szinemet segitsetek kérlek...17/L
2010. máj. 27. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért nem árt a vérnyomásodat is ellenőrizni,mert a piros arc magas vérnyomásra is utal...
2010. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem köszi éés most mennyek el az orvosomhoz vagy mi??:/
2010. máj. 27. 18:49
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! nekem már régóta ez van, én bőrgyógyászhoz mentem, de nem csinál vele semmit. Akkor is ilyen volt amikor még nem volt magas a vérnyomásom. Álíltólag ez enyhíthető, de ha kialakul, sosem lehet teljesen eltüntetni. De nem tudom nálad mi okozza.


12/L

2010. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia


én teljesen ugyanilyen vagyok, szociális fóbiás nem lehet?

amúgy ne gondolj rá h vörös leszel, mert akkor még vörösebb leszel

szal csak nyugi, ja és nem ciki, és nem is csúnya!

önbizalmad kéne erősíteni és elmúlna(csak hát sajna nehéz tudom)

17/L

2010. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nekem valamikor tüzel és érzem h nagyon meleg a fejem erőtejjes piros de nagyon..vmikor meg csak kicsit..

de olyan rossz érzés:/

2010. máj. 27. 20:17
 6/12 A kérdező kommentje:

szia!de szerintem is szociális fóbiás vagyok ...

de egyre többször piros az arcom még akkoris ha nem szorongok..és egy csomószor hülyén veszek levegőt meg furán lélegzek és tökre olyan érzés mintha ez miatt is pirosodnék..vagyis szerintem ezért kezdek el..

meg igazából próbáltam ezt a ne figyelj oda rá dehát nem sokat érek el vele:S

2010. máj. 27. 22:27
 7/12 srappy válasza:

Hello

15 éves fiú vagyok, átlagos testalkatú, sportolok, káros szenvedélyektől 100%osan mentes!Az én arcom is folyamatosan piros. Ez születésem óta velem van. Normál helyzetben nem olyan vészes/de ez igen ritka/, bár akkor is elég erőteljesen piros! Mozgás közben vagy stressze helyzetben nagyon kivörösödik az arcom.Nyilván való, hogy az arcpiroságom végedt egyre

jobban streszben érzem magamat, és így csak fokozodik/ Számomra ez az arc pirosság Nagyon zavaró jelenség/mások számára is/, mivel gátol minden téren, mind ikolában,

mind Magán életben!!! Könnyen mondják mások,hogy ilyenkor ne stresszeljünk hanem próbáljunk meg lehiggadni,de akinek ilyen problémája van az tudja,hogy ez nagyon nehéz.Úgy fél éve felkerestem egy magánorvost,ő a Rozex nevű gélt javasolta,azt mondta a pirosság azért van mert az arcban lévő erek túlságosan is kitágulnak,de ez a gél jó lesz. Nos hónapok óta rendszeresen használom,de nem sokat használ. Tény,hogy mintha kicsit nem lennék annyira vörös és talán hamarabb vissza is húzódik,de ez még mindig nagyon kevés :S Önök szerint mit lehet ez ellen tenni és mitől alakul ki ilyen probléma? Tanácsot kérnék, hogy mivel lehetne enyhíteni esetleg Megszüntetni az ilyen

tüneteket.

2010. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sziasztok próbáljátok ki az Aloe Vera-t (növény-nem first)letörtök 1 levelet (kicsit,közepes méretűt) elvágjátok és azt úgy hasítjátok fel, hogy a benne lévő nedvet az arcra dörzsölitek szét, teljesen. De kipróbálhatjátok az aloevera first-et is! (Persze nem egyből hat, nekem 5 óra alatt -de úgy hogy sokszor dörzsöltem nagyon meglátszott a hatása!)Többször kell használni, folyamatosan!
2010. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
aloe vera növényt hol szerezzek?
2010. júl. 18. 12:58
 10/12 anonim válasza:
Nem jártál még boltban??
2010. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!