Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha folyamatosan...

Otaku1238 kérdése:

Mit csináljak ha folyamatosan kapar a torkom és mindig köhögnöm kell és már hányingerem is van?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Van rengeteg alternatíva a torok kaparás enyhítésére/megszüntetésére, sós vizet javaslok (annyira ne sózd meg, mert lázat is okozhat akár), Strepsils nekem általában beválik, a hányinger pedig csak amiatt van, mert sokat köhögsz, velem is volt már ilyen. Továbbá, ha úgy érzed, nem szakadozik fel a hurut, akkor szedj köptetőt, pár nap múlva rendben leszel. De persze ha nem javul, akkor irány az orvos
2017. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és elfelejtettem írni, hogy igyál hársfa, menta és kamilla teákat!
2017. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2017. szept. 24. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Sós öblögetés hatástalan , méz kanalazás sok tea nyers gyümölcs segít . Kerüld a szénsavat cukrot ecetet finom lisztet tejterméket , ezekben nincs semmi élő mind szervetlen . Ezek legyengítenek .
2017. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A méz nekem szétmarja a gyomrom egy nap alatt, csak a repcemézet tudom megenni, mert az nem olyan savas.

Nekem ilyen esetben a legjobb 1, súlyos esetben 2 szem Tic-Tac elszopogatása. De bármilyen cukor, így egy fél kávéskanál kristálycukor is használ köhögés ellen. (Nem egyben nyelve, hanem szopogatva.)

Ha még ma is olyan durva, akkor meg menj el orvoshoz.

Nekem mindig van itthon Libexin, ez jó köhögéscsökkentő.

2017. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi
2017. szept. 25. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!