Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg létszükségletes a...

Tényleg létszükségletes a csapvízben lévő oldott ásványi anyag tartalom a szervezet részére?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A VÍZBEN lévő oldott ásványi anyag tartalom az. Én kipróbáltam, hogy szűrt (Leica kancsóval) csapvizet ittunk napokig, sosem oltotta a szomjunkat. Ez azért jelez valamit.
2017. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,nekünk RO víztisztítónk van 5 szűrővel és nekem oltja a szomjamat az RO víz.
2017. szept. 25. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak röhögni tudok ezeken a gépeken, mint szakmában dolgozó. Azt hiszitek a kínai műanyag szarotok kiszűr a vízből bármit is? 5 mikronos szűrőkkel hát hogyne, mi pl. 0.32-vel dolgozunk és még ez se steril, átjut rajta sok minden. És csak egy ilyen szűrő kerül 80-120 ezerbe és már ehhez is kell nyomásnövelő szivattyú, különben nem jut át rajta.

Hát hogyne, biztos a vízszűrőtök teszi egészségesség az amúgy is tiszta vizet...

Azért érzed jobbnak, mert az aktív szénszűrő kiszedi a kellemetlenebb ízeket belőle ha van benne, az égvilágon semmi mást nem csinál az egész.

2017. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tegnap 22:06


És akkor mi van a vízdesztillálóval előállított desztillált vízzel?

2017. okt. 3. 00:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként te sak az 5 mikronos szűrőt említed,nekem 5 szűrő van a víz szűrőmben ☺ nem csak egy 5 mikronos
2017. okt. 3. 07:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Baszhatod, ha az 5 mikronos a legsűrűbb közülük...


Desztillált víz lágy, azon kívül semmit se tud, a baktériumok ugyanúgy belejutnak utána az edényben, az esetleges egyéb anyagok ugyanúgy benne maradnak. Lásd pl. pálinkafőzés, a párlatban benne marad minden íz-aroma-alkohol.

Be vagytok hülyítve, nem kell semmit se szűrni a csapvízen, vagy maximum egy aktívszén szűrőt, ami az ízét megszünteti ha rossz. A többi marhaság. Úgy csináltok, mintha pocsolyát kellene innotok.

2017. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az 5 mikronos a legsűrűbb
2017. okt. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!