Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szóltok az alábbihoz?

Mit szóltok az alábbihoz?

Figyelt kérdés
Egy kerekesszékes embert megkérdeznek:nem zavarja-e,hogy nem tud járni.Azt válaszolja:nem kell,hogy őt ez jobban zavarja,mint amennyire egy járóképes embert zavar,kell,hogy ,zavarjon az,hogy nem tud repülni.

2017. szept. 27. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem zavar hogy nem tudok repülni.
2017. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez marhaság, mert az ember alap adottsága a járás, de a repülés nem. Nem egy kategória. De ilyet kérdezni egy kerekesszékes embertől meg idiótaság, már bocsánat.
2017. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ember alapképessége a járás. Egy törött szárnyú madarat kellett volna megkérdezni, hogy zavarja e, hogy nem tud repülni.
2017. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ilyet kérdezni tőle-udvariatlanság,de a kérdés lényegét ez nem érinti,ne érintse.

Biztos,hogy az ember alapképességének kell tekinteni a járást?

2017. szept. 27. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az az ember születése (vagy kisgyerek kora) óta kerekesszékes, akkor számára nem alaptermészet a járás (pont úgy, mint ahogy egy járó embernek a repülés)...
2017. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok megint. Ha viszont egy olyan embert kérdezünk, aki már tinédzser- vagy felnőtt korában került kerekesszekbe (azaz még emlékszik, milyen érzés volt járni és esetleg hianyzik neki), akkor már a "törött szárnyú madár" analógia a helytállóbb...
2017. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy az ember alapképességének kell tekinteni a járást?


Miért, te minek tekinted? Vagy neked a repülés alapképesség?

2017. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Stevie Wondert is megkérdezték egyszer, nem zavarja-e, hogy vak? Mire ő: inkább vagyok vak, minthogy néger legyek.
2017. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az ember lényege,hogy(emberi módon) gondolkodik,érez,akar.Mindehhez nem szükséges a járás.

Nem alap emberi adottság,ILYEN ÉRTELEMBEN.

+ Stevie Wonder nem fekete volt?

2017. szept. 28. 09:07
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Úgy látszik, nem érted a viccet.


Egyébként az embernek, úgy mint emberiség, alapképessége a járás. Mint az emlős állatok többségének is. Értsd: vele született készség, predesztináltság arra, hogy járjon.

Vagy, hogy gondolkodjon. Vagy, hogy beszéljen. Az egyik ugye, nem zárja ki a másikat.

2017. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!