Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi és mitől van?

Ez mi és mitől van?

Figyelt kérdés
Fürödtem és befeszítettem a vádlimat hogy megnézzem mekkora és "beakadt" vagy nem tudom mit csinált az izmom de beton lett a vádlimból és mozdítani se bírtam és közben úgy fájt hogy szinte elkezdtem sírni és segítségért kiabálni. Kb másfél percig tartott után kezdett ellazulni és tudtam mozgatni de még mindig bevolt feszülve és kemény volt aztán amikor már egyátalán nem fájt akkor megnyomtam és olyan volt mintha lett volna valami csomó a vádlimban. Máskor csináltam már ugyanilyet a talpammal is. Csak a nagylábujjamat feszítettem lefele meg egy kicsit oldalra és akkor a talpamon csinált ugyan ilyet az izom és a lábujjam teljesen úgy maradt lefele feszülve és azt se bírtam mozgatni. És a combizmommal is csináltam már ilyet.

2017. szept. 28. 23:19
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg izomgorcs, talán tuleroltetted. A magnézium tabletta nekem segített. Napi rendszerességű volt nalam, úgyhogy engem is érdekelne!
2017. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Izomgörcs, előfordul az ilyesmi. Ilyenkor az segít, ha minél inkább megfeszíted a vádlidat. Érdemes ilyenkor óvatosan ráállni az érintett lábadra, és előrehajolva megfeszíteni a vádlidat, akkor hamarabb oldódik a görcs, és kevésbé fáj.
2017. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!