Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Faj az egyik mandulam, es...

Faj az egyik mandulam, es hanyelek megjobban. Hogyan gyogyithatnam meg leggyorsabban?

Figyelt kérdés

a svedcseppes tea jo ra? v vmi bogyo, cukorka?

a teat hidegen vagy melegen kell inni?


2010. máj. 28. 06:58
 1/10 A kérdező kommentje:
kis feher foltok vannak rajta
2010. máj. 28. 07:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Az tüszős mandulagyulladás lehet, arra meg nekem még a legerősebb mebucain se volt jó. Dokihoz menj el, ő tud vmi gyógyszert felírni.Addig méz , mentolos cukorka, meleg tea.
2010. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Tuti,hogy tüszős mandula gyulladásod van!!Ne kísérletezz semmivel, mert nagyon megjárhatod. Ezt a betegséget csak antibiotikummal és torokfertőtlenítőkkel lehet kikezelni.Menj el orvoshoz és legyen szerencséd ha nem az.
2010. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak szombaton tudok orvos menni
2010. máj. 28. 07:54
 5/10 A kérdező kommentje:
honnan szedhettem ossze? szerintem a hide fagyitol van
2010. máj. 28. 07:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Bárhonnan. Nálunk pl. új italautomatát tettek fel, és rányomtam a poharat arra részre, ahol jön a víz. Tehát aki már sokadszorra ment inni, mind otthagyta a kis "lenyomatát". De lehet hogy megfogtál valamit és nem mostál kezet rögtön stb. A hideg fagyi a közhiedelemmel ellentétben nem okoz mandulagyulladást.
2010. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a Tantum verde szokott segíteni.Gyulladáscsökkentő,fertőtlenítő és érzéstelenítő hatású.Próbáld ki!
2010. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

koszi.

a mez jo ra vagy artalmas?

2010. máj. 28. 11:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Semleges. Nem sokat javít a helyzeten, de nem is ártalmas. Ha valami torokfertőtlenítőt veszel, akkor szerintem vegyél 2 dobozzal, mert mire elfogy az 1. doboz, még nem gyógyul meg 100%-ig.
2010. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
es a teat h kell inni? svedcsepp mehet bele?
2010. máj. 29. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!